Teeth whitening

Using the most modern methods.

Bělení zubů

Teeth whitening

„Na naší klinice dbáme na vysokou kvalitu používaných materiálů a používáme jen ty nejmodernější metody a postupy bělení zubů, které vyhovují současné legislativě a opravdu zuby vybělí!“
V ordinaci Dental Office H33 v Praze dbáme na individuální přístup ke každému klientovi, a proto nabízíme hned několik druhů bělení. Pacient se po konzultaci s dentální hygienistkou rozhodne pro ten nejvhodnější typ na základě jeho životního stylu, očekávání a samozřejmě financí. Všechny druhy tedy zuby bezpečně vybělí, záleží pouze na Vás, kolik času budete ochotni honbě za perličkami obětovat.

 • Home whitening - 3 990,-

  Domácí bělení je finančně nejpřívětivějším typem bělení zubů, avšak je nutné počítat s tím, že kýženého výsledku nedocílíme ihned, nýbrž za 1-2 týdny během kterých bělení probíhá.
  Ideálně po absolvované dentální hygieně se celý proces započne sejmutím otisků zubů, ze kterých se následně vyrobí tzv. nosiče na bělení. Do těch si doma aplikujete bělící gel a dle typu gelu (ten po konzultaci doporučí naše dentální hygienistky – denní/noční) se nosiče na danou dobu nasadí.
  Po každé aplikaci doporučujeme držet 2 hodiny tzv. bílou dietu, což znamená nekonzumovat nic barevného (např. káva, čaj, červené víno, ovoce, koření…).

 • In-office whitening - 4 990,-

  Toto bělení je vhodné zejména pro ty pacienty, kteří chtějí docílit výsledku ihned a nemají chuť a čas se bělením jakkoliv více zabývat.
  Jedná se zhruba o hodinovou návštěvu v ordinace, během níž se na zuby aplikuje bělící gel, který se pro zvýšení účinku osvítí modrým světlem. Aplikace jsou celkem dvě, každá po 15 minutách.
  Bílou dietu v tomto případě doporučujeme držet 2 dny.

 • Combined whitening - 7 490,-

  Jedná se o kombinaci obou předchozích typů bělení, kdy nejprve provádíme domácí bělení a následně ordinační.
  Toto bělení doporučujeme pacientům, kteří chtějí dosáhnout co nejlepšího a nejtrvalejšího výsledku.

  Cena bělení zubů se odvíjí od použité techniky

 • Blancone click – 1 490,-

  Blancone click  ordinační bělení se doporučuje výhradně po dentální hygieně. Provádí se pro ještě příjemnější pocit z ošetření a výraznější bělost zubů ihned po ošetření. Bělení se provádí bez ochranné bariéry dásní tudíž je velmi šetrné k zubům i k dásním a trvá pouhých 10 minut. Zuby nejsou po tomto ošetření citlivé a nejsou naprosto žádná potravinová omezení. Bělení je vhodné i během léčby rovnátky invisalign. Více informací na https://www.blancone.eu/cs/blancone-home/

 • Blancone touch – 4 290,-

  Pro ještě zářivější úsměv nejen po dentální hygieně. Je vhodné pro pacienty, kteří mají tmavší odstín zubů a své zuby ještě nikdy nebělili. Je vhodný také  pro pacienty, kteří chtějí zářivější úsměv i během rovnání zubů neviditelnými rovnátky. Aplikace peroxidového gelu se během ošetření opakuje třikrát až čtyřikrát po sobě a jeden cyklus trvá 10minut.

  Díky nízké koncentraci peroxidu nejsou zuby po bělení vůbec citlivé. Výsledek je viditelný okamžitě. Více informací na: https://www.blancone.eu/cs/blancone-home/

When teeth whitening is not appropriate:

Teeth whitening is not recommended for those under 18 years of age, with dental caries, gingivitis, or during pregnancy or breastfeeding.

 

LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ BĚLENÍ ZUBŮ DOSÁHNEME PO ŘÁDNĚ PROVEDENÉ PROFESIONÁLNÍ
DENTÁLNÍ HYGIENĚ A DODRŽOVÁNÍM BÍLÉ DIETY PO BĚLENÍ ZUBŮ.

Dental Office H33
Hvězdova 33
Praha 4 - Pankrác

Contact us

  en_USEnglish