Bělení zubů

Použití nejmodernějších metod.

Bělení zubů

Bělení zubů

„Na naší klinice dbáme na vysokou kvalitu používaných materiálů a používáme jen ty nejmodernější metody a postupy bělení zubů, které vyhovují současné legislativě a opravdu zuby vybělí!“
V ordinaci Dental Office H33 v Praze dbáme na individuální přístup ke každému klientovi, a proto nabízíme hned několik druhů bělení. Pacient se po konzultaci s dentální hygienistkou rozhodne pro ten nejvhodnější typ na základě jeho životního stylu, očekávání a samozřejmě financí. Všechny druhy tedy zuby bezpečně vybělí, záleží pouze na Vás, kolik času budete ochotni honbě za perličkami obětovat.

 • Domácí bělení – 3 990,-

  Domácí bělení je finančně nejpřívětivějším typem bělení zubů, avšak je nutné počítat s tím, že kýženého výsledku nedocílíme ihned, nýbrž za 1-2 týdny během kterých bělení probíhá.
  Ideálně po absolvované dentální hygieně se celý proces započne sejmutím otisků zubů, ze kterých se následně vyrobí tzv. nosiče na bělení. Do těch si doma aplikujete bělící gel a dle typu gelu (ten po konzultaci doporučí naše dentální hygienistky – denní/noční) se nosiče na danou dobu nasadí.
  Po každé aplikaci doporučujeme držet 2 hodiny tzv. bílou dietu, což znamená nekonzumovat nic barevného (např. káva, čaj, červené víno, ovoce, koření…).

 • Ordinační bělení – 4 990,-

  Toto bělení je vhodné zejména pro ty pacienty, kteří chtějí docílit výsledku ihned a nemají chuť a čas se bělením jakkoliv více zabývat.
  Jedná se zhruba o hodinovou návštěvu v ordinace, během níž se na zuby aplikuje bělící gel, který se pro zvýšení účinku osvítí modrým světlem. Aplikace jsou celkem dvě, každá po 15 minutách.
  Bílou dietu v tomto případě doporučujeme držet 2 dny.

 • Kombinované bělení – 7 490,-

  Jedná se o kombinaci obou předchozích typů bělení, kdy nejprve provádíme domácí bělení a následně ordinační.
  Toto bělení doporučujeme pacientům, kteří chtějí dosáhnout co nejlepšího a nejtrvalejšího výsledku.

  Cena bělení zubů se odvíjí od použité techniky

Kdy bělení zubů není vhodné:

Bělení zubů se nedoporučuje u mladších 18ti let, při zubních kazech, zánětech dásní, není vhodné ani v těhotenství nebo při kojení.

 

LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ BĚLENÍ ZUBŮ DOSÁHNEME PO ŘÁDNĚ PROVEDENÉ PROFESIONÁLNÍ
DENTÁLNÍ HYGIENĚ A DODRŽOVÁNÍM BÍLÉ DIETY PO BĚLENÍ ZUBŮ.

Dental Office H33
Hvězdova 33
Praha 4 - Pankrác

Kontaktujte nás

  cs_CZCzech