Molekulární vodík

H2 generátor a inhalátor

Molekulární vodík

Molekulární vodík

Další naší novinkou v péči o dutinu ústní je H2 generátor a inhalátor s kterým vodík inhalujete ,nebo vám připravíme vodu o vodík obohacenou. Účinky jsou daleko více komplexní než jednoduché použití zubní pasty. Tajemství je skryto v jedné tabletě H2 Dent Care+cbd.

Po jejím rozkousání vzniká aromatická směs, kterou nejen kvalitně vyčistíte zubní sklovinu, ale i dosáhnete něčeho neočekávaného. Směs ve slinách intenzivně produkuje molekulární vodík, který působí v celé dutině ústní a proniká také do hloubky a  mezizubních prostor. Jeho molekula je tak malá, že nemá překážek ve sliznici, ani kostech. To žádný jiný produkt neumí. Pronikáním do tkání má schopnost reagovat s reaktivními formami kyslíku a dusíku.

Výsledkem je téměř okamžitý protizánětlivý efekt, ale také úleva od bolesti, kterou ocení hlavně pacienti ,kteří mají v ústech chronické problémy jako např.bolest při růstu zubů moudrosti, gingivitidu, parodontózu, nebo bolesti po chirurgickém výkonu v dutině ústní a chtějí urychlit rekonvalescenci.

Nicméně, MV má velmi univerzální použití při hojivých procesech celého těla.

V rámci možností využití molekulárního vodíků nabízíme i terapii pomocí wellness masážních brýlí

Použití brýlí:

1. Zvlhčování, fyzická terapie teplou a studenou masáží pro suché oči, bolest a jiné nepříjemné symptomy, způsobené syndromem suchého oka.
2. Podporuje prokrvení okolí očí, snižuje tmavé kruhy a suché linky okolo očí.
3. Prevence a kontrola dětské pseudomyopie (únavy očí).
4. Vodíkový masážní přístroj očí je důležitým doplňkem k léčebným procedurám suchého oka v nemocnicích a lázních.

Tento výrobek je vhodný pro mladé studenty, osoby, které používají elektronické přístroje, jako jsou mobilní telefony a počítače, pacienty se syndromem suchého oka a únavou zraku, včetně „bílých límečků, pracovníků pracujících přesčas, starších osob a dalších členů rodiny.

Cena za jednu proceduru je 250 Kč.

Dental Office H33
Hvězdova 33
Praha 4 - Pankrác

Kontaktujte nás

    cs_CZCzech