Neviditelná rovnátka

3 000 000 pacientů ve světě!

Neviditelná rovnátka

Neviditelná rovnátka Invisalign

Jedinečná metoda rovnání zubů – neviditelná rovnátka Invisalign!

Rovnátka Invisalign jsou americkým patentem, jehož pomocí získalo krásný úsměv
již 3 000 000 pacientů po celém světě!

Jak neviditelná rovnátka Invisalign fungují:

Neviditelná rovnátka Invisalign jsou měkké, plastové fólie (podobné například nosičům na domácí bělení zubů), které na svých zubech postupně nosíte dle předem určeného pořadí. Kolik nosičů budete celkem potřebovat, je velice individuální, při lehké kosmetické vadě to může být třeba 14 nosičů, při komplikovanější vadě i 40. Jednotlivé nosiče se zpravidla střídají po deseti až čtrnácti dnech.

 Jak to celé probíhá:

 • Na první konzultaci lékař rozhodne, zdali by pro Vás byla rovnátka Invisalign vhodná
 • Pokud se Váš problém pomocí Invisalign vyřešit dá, následuje ortodontické vyšetření, které zahrnuje otisky obou čelistí, rentgeny a fotografie
 • Tyto materiály lékař vyhodnotí a zašle do Ameriky, kde společně s Invisalign specialisty navrhne ten nejlepší postup léčby právě pro Vás
 • Následně se vyrobí Vaše fólie, které si postupně vyzvedáváte u svého lékař

Proč se rozhodnout pro Invisalign:

 • Estetika – Invisalign jsou téměř neviditelné, takže skoro nikdo nebude vědět, že rovnátka nosíte
 • Větší komfort – rovnátka si můžete kdykoliv vyndat (společenská událost, sport, jídlo)
 • Žádné omezení v jídle, dáte si vždy to, na co máte chuť
 • Pohodlné čištění zubů – s klasickými rovnátky může trvat i 30 minut, přesto se stává, že na zámečcích ulpívá plak a tím může dojít k vytvoření kazu v okolí rovnátek
 • Nemůže se stát, že by se Vám uvolnil drátek, který může bolestivě zraňovat Vaši tvář nebo dáseň
 • Nikdy Vám, jako u normálního rovnátka, neupadne zámeček, když jste mimo město a vy pak musíte shánět zubní pohotovost
 • Časová úspora – s rovnátky Invisalign nemusíte navštěvovat svého ortodontistu tak často

V dnešní době existuje více druhů rovnátek, které Vám dopomohou k okouzlujícímu úsměvu. Je ale jisté, že jenom rovnátka Invisalign Vám nabídnou ten největší komfort a dodají Vám sebedůvěru po celou dobu léčby. 

Rovnátka Incognito 3D

Dalším druhem neviditelných rovnátkek jsou rovnátka Incognito™. Jsou určená pro ty, kteří nechtějí, nebo si nemohou z estetických důvodů dovolit rovnání zubů klasickými zámkovými rovnátky.

Incognito™  zámky se vyrábí ze zlata a každému klientovi na míru a aplikují se z vnitřní strany zubů. Výsledkem léčby je ideální krásný úsměv, který nejen dobře vypadá, ale napomáhá udržet zuby zdravé díky jejich snadnějšímu čištění.

Neviditelná rovnátka clear correct

• Jsou téměř neviditelná
• Nezpůsobují žádná dietní omezení
• Nepřekáží při čištění zubů kartáčkem či zubní nití
• Umožňují řízený posun jednoho zubu

Jak rovnátka clear correct fungují?
Na základě specifikace od vašeho lékaře vytvoříme naší pokročilou technologií transparetní rovnátka, které vyvíjejí cílený stálý tlak na vaše zuby a pomalu je posouvají a rovnají.

O značce
ClearCorrect™ založil v roce 2006 stomatolog Dr. Willis Pumphrey ve snaze pomoci svým pacientům, kteří potřevovali ortodontickou léčbu a vzhledem k nedostatku ortodontistů, založil vlastní společnost na výrobu neviditelných rovnátek. Řešení Dr. Pumphreye postupně začali zkoušet další a další stomatologové a společnost ClearCorrect se začala rozrůstat. Dnes společnost ClearCorrect pomáhá desítkám tisíc zubařů po celém světě a svým pacientům již dodala doslova miliony neviditelných rovnátek.

Neviditelná rovnátka ClearCorrect jsou vyrobena z optimalizovaného odolného třívrstvého materiálu ClearQuartz, jsou neviditelná a zároveň odolná proti skvrnám a prasklinám.

 

Dental Office H33
Hvězdova 33
Praha 4 - Pankrác

Kontaktujte nás

  cs_CZCzech