Zubní klinika Dental Office H33

Jsme stomatologické centrum se zaměřením na záchovné, preventivní i estetické zubní lékařství. Najdete nás v blízkosti nákupního centra Arkády Pankrác.

Naše služby

Zubní implantáty

Ať už byla ztráta zubu zapříčiněna nehodou, špatnými geny, kazy nebo parodontitidou, léčba pomocí zubních implantátů Vám pomůže získat zpět nejen krásný úsměv, ale i ztracenou sebedůvěru.

Více o službě

Zubní implantáty

Získejte zpět nejen krásný úsměv, ale i ztracenou sebedůvěru.

Více o službě

Protetika

Nahrazování zubů znehodnocených kazem, úrazem či z jiných důvodů.

Více o službě

Rovnátka

Léčba nepravidelného postavení zubů a čelistí pomocí rovnátek.

Více o službě

Mikroskopická endodoncie

Ošetření kořenových kanálků zubu pod operačním mikroskopem.

Více o službě

Z kapacitních důvodů musíme pozastavit příjem nových pacientů pro všechny obory poskytované péče včetně ortodoncie. Dále přijímáme pouze pacienty s žádankou na specializovaná ošetření od referenčních lékařů.

Naše služby

 • Bělení zubů

  Použití nejmodernějších metod.
 • Dentální hygiena

  Součást prev. stomatologie.
 • Dětská stomatologie

  Již od stáří šesti měsíců.
 • Inhalační analgetikum

  Zvyšuje práh bolesti.
 • Neviditelná rovnátka

  3 000 000 pacientů ve světě!
 • Parodontologie

  Nesprávně "Paradentóza"
 • Stomatochirurgie

  Neboli extrakce zubů
 • Záchovná stomatologie

  Ošetření nemocných zubů.
 • Molekulární vodík

  H2 generátor a inhalátor
 • Safe LASER

  Půjčujeme na domácí doléčení
 • Ostatní služby

Dental Office H33
Hvězdova 33
Praha 4 - Pankrác

Kontaktní formulář

  Náš tým

  • Vše
  • Lékaři
  • Hygienisté
  • Asistence
  • Back office

  Nikola Kabelková

  Asistence

  MUDr. Vojtěch Slezáček

  Lékaři

  Narodil se v Jindřichově Hradci, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a již od roku 1999 se úzce specializuje především na obor parodontologie, implantologie a protetika. Pravidělně navštěvuje vzdělávací akce a semináře jak v Čechách, tak v zahraničí. Ve zbytku svého času působí jako parodontologický konzultant v soukromých praxích nejen v Praze, ale v celé České republice.

  MDDr. Jakub Šubín

  Lékaři

  Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a od roku 2010 je členem stomatologického týmu v Dental Office. Je držitelem Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti ve stomatochirurgii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Věnuje se především chirurgii, implantologii a protetické stomatologii.

  Jeho koníčkem je jeho práce.

  MDDr. Tereza Buchtová

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Tereza se věnuje převážně záchovné stomatologii, jak u dětských, tak i dospělých pacientů. Klade velký důraz na preventivní stomatologii, jejíž nedílnou součástí je dentální hygiena. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti ve specializovaných oborech jako je stomatochirurgie, implantologie či mikroskopická endodoncie.

  Ve volném čase ráda vyráží do přírody či za sportem.

  MDDr. Lenka Kaslová

  Lékaři

  Lenka je absolventkou oboru Zubního lékařství na 1.LF UK v Praze. Je již dlouholetým členem Dental Office týmu, už při studiích docházela na kliniku v rámci školní praxe. Poslední roky zde působí jako stomatoložka a poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii u dětí a dospělých. Lenka se pravidelně zúčastňuje odborných přednášek a kurzů. Velice si užívá mezioborové spolupráce se svými kolegy, díky níž má možnost se neustále profesně zdokonalovat.

  MUDr. Klára Šafránková

  Lékaři

  Studium stomatologie na 1. lékařské fakultě UK v Praze ukončila v roce 2008. Poté absolvovala specializační přípravu v oboru ortodoncie zakončenou atestační zkouškou. Od ledna 2013 se připojila k týmu Dental Office, kde se naplno věnuje ortodoncii. Klára pracuje ráda s klasickými i neviditelnými rovnátky a s nadšením sleduje další nové trendy v oboru ortodoncie.

  Ve svém volném čase se věnuje hře na ukulele a je rovněž vášnivou milovnicí jachtingu.

  MDDr. Kateryna Mourati

  Lékaři

  Doktorka Mourati je Řekyně narozená na Rodosu. Už v dětství se rozhodla že se jednou stane ortodontistkou. Vystudovala zubní lékařství na LF UK v Hradci Králové a následně nastoupila na postgraduální studium ortodoncie na 1. LF UK v Praze.

  Ve svém volném čase ráda cestuje a tráví čas se svými přáteli.

  MDDr. Erika McGregor

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Už jako studentka chodila asistovat na naši kliniku Dental Office H33. Od roku 2013 zde působí jako zubní lékařka. Během let se vyprofilovala a úzce se specializuje na estetické dostavby předních zubů, estetické protetické ošetření a mikroskopickou endodoncii.

  Její práce ji velmi naplňuje a každý spokojený pacient ji motivuje do dalších i komplikovaných a složitých ošetření.

  Iva Vrbová

  Asistence

  Iva vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě jako všeobecná zdravotní sestra a nadále se věnovala studiu pediatrie na Ostravské univerzitě.

  Ve volném čase se věnuje rodině, turistice a cestování.

  Petr Koudelák

  Asistence

  Petr Koudelák Vystudoval střední ekonomickou školu a poté se 8 let věnoval projektovému managementu. Aktuálně má více jak dvouletou zkušenost v zubní ordinaci s dokončeným vzděláním zubního instrumentáře. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a své tříleté fence Chodského psa.

  Nikola Jindrová

  Asistence

  Nikola pochází z krásných jižních Čech, kde vystudovala Zdravotně sociální fakultu. Vždy chtěla pomáhat lidem a práce v ordinaci pro ni byla jasná volba. Když zrovna není v ordinaci, ráda peče a svůj volný čas tráví sportem.

  Toto všechno nejraději sdílí se svým pejskem, který je zároveň jejím nejlepším kamarádem.

   

  MDDr. Kamila Cmíralová

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na Lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové. Členem týmu Dental Office H33 je od roku 2019.

  Je držitelkou Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti v parodontologii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Pravidelně se účastní kurzů v parodontologii, konzervačním lékařství, protetice, implantologii a estetické medicíně.

  Je členkou České parodontologické společnosti.

  Katka Sechovská

  Asistence

  Katka má s prací v zubní ordinaci již mnohaleté zkušenosti a v oboru se velmi vyzná. Vždy se snaží udělat maximum pro to, aby se pacient při ošetření v naší ordinaci cítil co nejlépe.

  MDDr. Veronika Halfarová

  Lékaři

  MDDr. Lucie Walterová

  Lékaři

  Anička Němcová

  Asistence

  Yana Sidorka

  Asistence

  Alex Shelemba

  Asistence

  Bc. Sára Cibulková

  Back office

  Lucie Nosálová

  Back office

  Magdalena Karleszová

  Asistence

  Nazar Sončak

  Hygienisté

  V roce 2020 úspěšně dokončil studium na Soukromé vyšší odborné škole pro dentální hygienistky v Praze.
  Zajímá se nejen o prevenci a léčbu onemocnění závěsného aparátu zubů, jako je gingivitida či parodontitida, ale i o estetiku, odstranění pigmentací a běleni zubů.

  Volný čas tráví rád ve fitcentru a u televize s dobrým filmem či seriálem.

   

  Viki Daňková

  Asistence

  Viki vystudovala Gymnázium a SOŠ v Klášterci nad Ohří, u nás pracuje jako asistentka lékaře, kde nejvíce svého času stráví na stomatochirugickém oddělení.
  Ve volném čase ráda chodí na procházky, čte si, cvičí jógu a cestuje. Má dva psy a jednoho kocoura.

  Natálie Vaskiv

  Hygienisté

  Hygienistka Dental Office H33

  Bc. Lucie Padevětová

  Hygienisté

  Lucie je dentální hygienistkou od roku 2018, kdy úspěšně dokončila bakalářské studium na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Má za sebou stáž na klinice ve Švédském Jönköpingu a roční pracovní zkušenost z ortodontické kliniky ve Stuttgartu. Po návratu čerpá zkušenosti na zubních klinikách v Praze a pravidelně navštěvuje vzdělávací kurzy a školení týkající se zubní tematiky. Na práci zubní hygienistky ji nejvíce baví radostné úsměvy spokojených klientů a spolupráce s dalšími členy dentálního týmu.

  Katka Babileva

  Asistence

  Katka vystudovala střední zdravotnickou školu a svou kariéru zahájila jako sestřička na dětském oddělení v Karlových Varech. Po tom co jí život zavál do Prahy, nastoupila jako sestřička u nás, kdy tráví většinu času v týmu doktora Slezáčka. Z celé stomatologie našla Katka největší zalíbení ve stomatochirurgii. Ve svém volném čase ráda tančí, jezdí na retro bruslích a věnuje se různému cvičení.

  Kateřina Koháková

  Asistence

  Kateřina vystudovala VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží v Praze - obor asistent zubního technika. Odjakživa je velice veselá a komunikativní, a tak se není čemu divit, že se později rozhodla pro dráhu sestřičky, aby byla v přímém kontaktu s pacienty. Byla to výborná volba a svou práci nyní miluje 😊.

  Ve svém volném čase se nejraději věnuje svému čerstvě narozenému synovci, hraní na saxofon a ukulele a relaxování s přáteli u sklenky dobrého vína, protože sranda musí být 😉.

   

  Julie Faltinová

  Asistence

  Julie vystudovala střední hotelovou školu, kde si vyzkoušela práci na různých pracovních pozicích. Protože je velmi zručná a pečlivá, rozhodla se absolvovat kurz zubní instrumentářky, který úspěšně dokončila. Julie je velmi milá, přátelská, komunikativní a ráda se učí novým věcem. Svou pečlivost a zručnost využije i při zkrášlování svých klientek, kterým se věnuje ve svém volném čase.

  Mezi její záliby patří např. cvičení a zajímá se o zdravý životní styl. Nejraději tráví čas se svou rodinou a přáteli.

  Adéla Šonková

  Hygienisté

  Studium dentální hygieny dokončila v roce 2020 v Praze. Od té doby navštívila nespočet školení, věnující se onemocnění dutiny ústní. Ve svém oboru se i nadále vzdělává. Zakládá si na důkladné instruktáži a vysvětlení problémů, které se v dutině ústní vyskytují.

  Ve svém volném čase ráda vaří, cestuje a věnuje se svému pejskovi Edovi.

  Elina Lersh

  Back office

  Elina vystudovala Střední a Vyšší odbornou školu návrhářskou, během studia měla možnost získání praxe, jak u českých návrhářů, tak i u zahraničních a zúčastnit se jejich módních přehlídek. Více než 6 let se věnovala nejen tvorbě oblečení, ale i modelingu, stylingu a organizaci Fashion week. V této chvíli se ve volném čase zabývá rozšířením svých jazykových znalosti a sportováním.

  MDDR. Elena Nožičková

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Elena se věnuje převážně záchovné stomatologii u dětských i dospělých pacientů. Absolvovala půlroční praktickou stáž ve Švédsku na Karolinska Institutet Institutionen för odontologi a v Polsku na Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti. Pravidelně se účastní kongresů a odborných školení. Je začleněna do vzdělávacího programu České stomatologické komory.

  Ve volném čase se zajímá o architekturu, politiku, divadlo a film. Ráda hraje golf a tenis.

  Klára Sklenářová

  Back office

  Klára vystudovala střední hotelovou školu, během které měla možnost získat praxi na různých pracovních pozicích v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních. Po ukončení střední školy působila na několika recepcích. Klára je přátelská, ráda se učí novým věcem a práce s lidmi ji velmi baví. Mezi její záliby patří sport a ráda tráví čas s přáteli a rodinou.

  Šárka Janšová

  Back office

  Po ukončení střední ekonomické školy odjela na téměř dva roky do Anglie, kde kromě dobré znalosti jazyka, získala i mnoho praktických zkušeností. Vystudovala obor mezinárodní obchod. Je velice komunikativní a práce s lidmi ji moc baví.

  Zuzana Procházková

  Back office

  Zuzka vystudovala hotelovou školu v pražských Vršovicích, nakonec ji osud zavál do zdravotnictví, ve kterém se pohybuje již přes 5 let. Zuzka působila mimo stomatologie na recepcích gynekologie a urologie.
  Zuzka je přátelský a empatický člověk, který se rád učí novým věcem. Ve svém volném čase je ráda s rodinou a přáteli, rovněž ráda cestuje.

  Eliška Součková

  Asistence

  Eliška studovala na SZŠ a VOŠ v Příbrami. Než se připojila k dreamteamu dental office, pracovala jako sestřička na dětské kardio JIP.

  Eliška je obrovskou milovnicí psů a vlastně všech ostatních zvířátek. Mezi její koníčky patří brusle, jízda na koni, sport a malování obrázků.

  Nikola Kabelková

  Asistence

  MUDr. Vojtěch Slezáček

  Lékaři

  Narodil se v Jindřichově Hradci, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a již od roku 1999 se úzce specializuje především na obor parodontologie, implantologie a protetika. Pravidělně navštěvuje vzdělávací akce a semináře jak v Čechách, tak v zahraničí. Ve zbytku svého času působí jako parodontologický konzultant v soukromých praxích nejen v Praze, ale v celé České republice.

  MDDr. Jakub Šubín

  Lékaři

  Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a od roku 2010 je členem stomatologického týmu v Dental Office. Je držitelem Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti ve stomatochirurgii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Věnuje se především chirurgii, implantologii a protetické stomatologii.

  Jeho koníčkem je jeho práce.

  MDDr. Tereza Buchtová

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Tereza se věnuje převážně záchovné stomatologii, jak u dětských, tak i dospělých pacientů. Klade velký důraz na preventivní stomatologii, jejíž nedílnou součástí je dentální hygiena. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti ve specializovaných oborech jako je stomatochirurgie, implantologie či mikroskopická endodoncie.

  Ve volném čase ráda vyráží do přírody či za sportem.

  MDDr. Lenka Kaslová

  Lékaři

  Lenka je absolventkou oboru Zubního lékařství na 1.LF UK v Praze. Je již dlouholetým členem Dental Office týmu, už při studiích docházela na kliniku v rámci školní praxe. Poslední roky zde působí jako stomatoložka a poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii u dětí a dospělých. Lenka se pravidelně zúčastňuje odborných přednášek a kurzů. Velice si užívá mezioborové spolupráce se svými kolegy, díky níž má možnost se neustále profesně zdokonalovat.

  MUDr. Klára Šafránková

  Lékaři

  Studium stomatologie na 1. lékařské fakultě UK v Praze ukončila v roce 2008. Poté absolvovala specializační přípravu v oboru ortodoncie zakončenou atestační zkouškou. Od ledna 2013 se připojila k týmu Dental Office, kde se naplno věnuje ortodoncii. Klára pracuje ráda s klasickými i neviditelnými rovnátky a s nadšením sleduje další nové trendy v oboru ortodoncie.

  Ve svém volném čase se věnuje hře na ukulele a je rovněž vášnivou milovnicí jachtingu.

  MDDr. Kateryna Mourati

  Lékaři

  Doktorka Mourati je Řekyně narozená na Rodosu. Už v dětství se rozhodla že se jednou stane ortodontistkou. Vystudovala zubní lékařství na LF UK v Hradci Králové a následně nastoupila na postgraduální studium ortodoncie na 1. LF UK v Praze.

  Ve svém volném čase ráda cestuje a tráví čas se svými přáteli.

  MDDr. Erika McGregor

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Už jako studentka chodila asistovat na naši kliniku Dental Office H33. Od roku 2013 zde působí jako zubní lékařka. Během let se vyprofilovala a úzce se specializuje na estetické dostavby předních zubů, estetické protetické ošetření a mikroskopickou endodoncii.

  Její práce ji velmi naplňuje a každý spokojený pacient ji motivuje do dalších i komplikovaných a složitých ošetření.

  Iva Vrbová

  Asistence

  Iva vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě jako všeobecná zdravotní sestra a nadále se věnovala studiu pediatrie na Ostravské univerzitě.

  Ve volném čase se věnuje rodině, turistice a cestování.

  Petr Koudelák

  Asistence

  Petr Koudelák Vystudoval střední ekonomickou školu a poté se 8 let věnoval projektovému managementu. Aktuálně má více jak dvouletou zkušenost v zubní ordinaci s dokončeným vzděláním zubního instrumentáře. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a své tříleté fence Chodského psa.

  Nikola Jindrová

  Asistence

  Nikola pochází z krásných jižních Čech, kde vystudovala Zdravotně sociální fakultu. Vždy chtěla pomáhat lidem a práce v ordinaci pro ni byla jasná volba. Když zrovna není v ordinaci, ráda peče a svůj volný čas tráví sportem.

  Toto všechno nejraději sdílí se svým pejskem, který je zároveň jejím nejlepším kamarádem.

   

  MDDr. Kamila Cmíralová

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na Lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové. Členem týmu Dental Office H33 je od roku 2019.

  Je držitelkou Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti v parodontologii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Pravidelně se účastní kurzů v parodontologii, konzervačním lékařství, protetice, implantologii a estetické medicíně.

  Je členkou České parodontologické společnosti.

  Katka Sechovská

  Asistence

  Katka má s prací v zubní ordinaci již mnohaleté zkušenosti a v oboru se velmi vyzná. Vždy se snaží udělat maximum pro to, aby se pacient při ošetření v naší ordinaci cítil co nejlépe.

  MDDr. Veronika Halfarová

  Lékaři

  MDDr. Lucie Walterová

  Lékaři

  Anička Němcová

  Asistence

  Yana Sidorka

  Asistence

  Alex Shelemba

  Asistence

  Bc. Sára Cibulková

  Back office

  Lucie Nosálová

  Back office

  Magdalena Karleszová

  Asistence

  Nazar Sončak

  Hygienisté

  V roce 2020 úspěšně dokončil studium na Soukromé vyšší odborné škole pro dentální hygienistky v Praze.
  Zajímá se nejen o prevenci a léčbu onemocnění závěsného aparátu zubů, jako je gingivitida či parodontitida, ale i o estetiku, odstranění pigmentací a běleni zubů.

  Volný čas tráví rád ve fitcentru a u televize s dobrým filmem či seriálem.

   

  Viki Daňková

  Asistence

  Viki vystudovala Gymnázium a SOŠ v Klášterci nad Ohří, u nás pracuje jako asistentka lékaře, kde nejvíce svého času stráví na stomatochirugickém oddělení.
  Ve volném čase ráda chodí na procházky, čte si, cvičí jógu a cestuje. Má dva psy a jednoho kocoura.

  Natálie Vaskiv

  Hygienisté

  Hygienistka Dental Office H33

  Bc. Lucie Padevětová

  Hygienisté

  Lucie je dentální hygienistkou od roku 2018, kdy úspěšně dokončila bakalářské studium na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Má za sebou stáž na klinice ve Švédském Jönköpingu a roční pracovní zkušenost z ortodontické kliniky ve Stuttgartu. Po návratu čerpá zkušenosti na zubních klinikách v Praze a pravidelně navštěvuje vzdělávací kurzy a školení týkající se zubní tematiky. Na práci zubní hygienistky ji nejvíce baví radostné úsměvy spokojených klientů a spolupráce s dalšími členy dentálního týmu.

  Katka Babileva

  Asistence

  Katka vystudovala střední zdravotnickou školu a svou kariéru zahájila jako sestřička na dětském oddělení v Karlových Varech. Po tom co jí život zavál do Prahy, nastoupila jako sestřička u nás, kdy tráví většinu času v týmu doktora Slezáčka. Z celé stomatologie našla Katka největší zalíbení ve stomatochirurgii. Ve svém volném čase ráda tančí, jezdí na retro bruslích a věnuje se různému cvičení.

  Kateřina Koháková

  Asistence

  Kateřina vystudovala VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží v Praze - obor asistent zubního technika. Odjakživa je velice veselá a komunikativní, a tak se není čemu divit, že se později rozhodla pro dráhu sestřičky, aby byla v přímém kontaktu s pacienty. Byla to výborná volba a svou práci nyní miluje 😊.

  Ve svém volném čase se nejraději věnuje svému čerstvě narozenému synovci, hraní na saxofon a ukulele a relaxování s přáteli u sklenky dobrého vína, protože sranda musí být 😉.

   

  Julie Faltinová

  Asistence

  Julie vystudovala střední hotelovou školu, kde si vyzkoušela práci na různých pracovních pozicích. Protože je velmi zručná a pečlivá, rozhodla se absolvovat kurz zubní instrumentářky, který úspěšně dokončila. Julie je velmi milá, přátelská, komunikativní a ráda se učí novým věcem. Svou pečlivost a zručnost využije i při zkrášlování svých klientek, kterým se věnuje ve svém volném čase.

  Mezi její záliby patří např. cvičení a zajímá se o zdravý životní styl. Nejraději tráví čas se svou rodinou a přáteli.

  Adéla Šonková

  Hygienisté

  Studium dentální hygieny dokončila v roce 2020 v Praze. Od té doby navštívila nespočet školení, věnující se onemocnění dutiny ústní. Ve svém oboru se i nadále vzdělává. Zakládá si na důkladné instruktáži a vysvětlení problémů, které se v dutině ústní vyskytují.

  Ve svém volném čase ráda vaří, cestuje a věnuje se svému pejskovi Edovi.

  Elina Lersh

  Back office

  Elina vystudovala Střední a Vyšší odbornou školu návrhářskou, během studia měla možnost získání praxe, jak u českých návrhářů, tak i u zahraničních a zúčastnit se jejich módních přehlídek. Více než 6 let se věnovala nejen tvorbě oblečení, ale i modelingu, stylingu a organizaci Fashion week. V této chvíli se ve volném čase zabývá rozšířením svých jazykových znalosti a sportováním.

  MDDR. Elena Nožičková

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Elena se věnuje převážně záchovné stomatologii u dětských i dospělých pacientů. Absolvovala půlroční praktickou stáž ve Švédsku na Karolinska Institutet Institutionen för odontologi a v Polsku na Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti. Pravidelně se účastní kongresů a odborných školení. Je začleněna do vzdělávacího programu České stomatologické komory.

  Ve volném čase se zajímá o architekturu, politiku, divadlo a film. Ráda hraje golf a tenis.

  Klára Sklenářová

  Back office

  Klára vystudovala střední hotelovou školu, během které měla možnost získat praxi na různých pracovních pozicích v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních. Po ukončení střední školy působila na několika recepcích. Klára je přátelská, ráda se učí novým věcem a práce s lidmi ji velmi baví. Mezi její záliby patří sport a ráda tráví čas s přáteli a rodinou.

  Šárka Janšová

  Back office

  Po ukončení střední ekonomické školy odjela na téměř dva roky do Anglie, kde kromě dobré znalosti jazyka, získala i mnoho praktických zkušeností. Vystudovala obor mezinárodní obchod. Je velice komunikativní a práce s lidmi ji moc baví.

  Zuzana Procházková

  Back office

  Zuzka vystudovala hotelovou školu v pražských Vršovicích, nakonec ji osud zavál do zdravotnictví, ve kterém se pohybuje již přes 5 let. Zuzka působila mimo stomatologie na recepcích gynekologie a urologie.
  Zuzka je přátelský a empatický člověk, který se rád učí novým věcem. Ve svém volném čase je ráda s rodinou a přáteli, rovněž ráda cestuje.

  Eliška Součková

  Asistence

  Eliška studovala na SZŠ a VOŠ v Příbrami. Než se připojila k dreamteamu dental office, pracovala jako sestřička na dětské kardio JIP.

  Eliška je obrovskou milovnicí psů a vlastně všech ostatních zvířátek. Mezi její koníčky patří brusle, jízda na koni, sport a malování obrázků.

  Předchozí Další

  Nikola Kabelková

  MUDr. Vojtěch Slezáček

  MDDr. Jakub Šubín

  MDDr. Tereza Buchtová

  MDDr. Lenka Kaslová

  MUDr. Klára Šafránková

  MDDr. Kateryna Mourati

  MDDr. Erika McGregor

  Iva Vrbová

  Petr Koudelák

  Nikola Jindrová

  MDDr. Kamila Cmíralová

  Katka Sechovská

  MDDr. Veronika Halfarová

  MDDr. Lucie Walterová

  Anička Němcová

  Yana Sidorka

  Alex Shelemba

  Bc. Sára Cibulková

  Lucie Nosálová

  Magdalena Karleszová

  Nazar Sončak

  Viki Daňková

  Natálie Vaskiv

  Bc. Lucie Padevětová

  Katka Babileva

  Kateřina Koháková

  Julie Faltinová

  Adéla Šonková

  Elina Lersh

  MDDR. Elena Nožičková

  Klára Sklenářová

  Šárka Janšová

  Zuzana Procházková

  Eliška Součková

  Nazar Sončak

  Hygienisté

  V roce 2020 úspěšně dokončil studium na Soukromé vyšší odborné škole pro dentální hygienistky v Praze.
  Zajímá se nejen o prevenci a léčbu onemocnění závěsného aparátu zubů, jako je gingivitida či parodontitida, ale i o estetiku, odstranění pigmentací a běleni zubů.

  Volný čas tráví rád ve fitcentru a u televize s dobrým filmem či seriálem.

   

  Natálie Vaskiv

  Hygienisté

  Hygienistka Dental Office H33

  Bc. Lucie Padevětová

  Hygienisté

  Lucie je dentální hygienistkou od roku 2018, kdy úspěšně dokončila bakalářské studium na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Má za sebou stáž na klinice ve Švédském Jönköpingu a roční pracovní zkušenost z ortodontické kliniky ve Stuttgartu. Po návratu čerpá zkušenosti na zubních klinikách v Praze a pravidelně navštěvuje vzdělávací kurzy a školení týkající se zubní tematiky. Na práci zubní hygienistky ji nejvíce baví radostné úsměvy spokojených klientů a spolupráce s dalšími členy dentálního týmu.

  Adéla Šonková

  Hygienisté

  Studium dentální hygieny dokončila v roce 2020 v Praze. Od té doby navštívila nespočet školení, věnující se onemocnění dutiny ústní. Ve svém oboru se i nadále vzdělává. Zakládá si na důkladné instruktáži a vysvětlení problémů, které se v dutině ústní vyskytují.

  Ve svém volném čase ráda vaří, cestuje a věnuje se svému pejskovi Edovi.

  Nazar Sončak

  Hygienisté

  V roce 2020 úspěšně dokončil studium na Soukromé vyšší odborné škole pro dentální hygienistky v Praze.
  Zajímá se nejen o prevenci a léčbu onemocnění závěsného aparátu zubů, jako je gingivitida či parodontitida, ale i o estetiku, odstranění pigmentací a běleni zubů.

  Volný čas tráví rád ve fitcentru a u televize s dobrým filmem či seriálem.

   

  Natálie Vaskiv

  Hygienisté

  Hygienistka Dental Office H33

  Bc. Lucie Padevětová

  Hygienisté

  Lucie je dentální hygienistkou od roku 2018, kdy úspěšně dokončila bakalářské studium na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Má za sebou stáž na klinice ve Švédském Jönköpingu a roční pracovní zkušenost z ortodontické kliniky ve Stuttgartu. Po návratu čerpá zkušenosti na zubních klinikách v Praze a pravidelně navštěvuje vzdělávací kurzy a školení týkající se zubní tematiky. Na práci zubní hygienistky ji nejvíce baví radostné úsměvy spokojených klientů a spolupráce s dalšími členy dentálního týmu.

  Adéla Šonková

  Hygienisté

  Studium dentální hygieny dokončila v roce 2020 v Praze. Od té doby navštívila nespočet školení, věnující se onemocnění dutiny ústní. Ve svém oboru se i nadále vzdělává. Zakládá si na důkladné instruktáži a vysvětlení problémů, které se v dutině ústní vyskytují.

  Ve svém volném čase ráda vaří, cestuje a věnuje se svému pejskovi Edovi.

  Předchozí Další

  Nazar Sončak

  Natálie Vaskiv

  Bc. Lucie Padevětová

  Adéla Šonková

  MUDr. Vojtěch Slezáček

  Lékaři

  Narodil se v Jindřichově Hradci, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a již od roku 1999 se úzce specializuje především na obor parodontologie, implantologie a protetika. Pravidělně navštěvuje vzdělávací akce a semináře jak v Čechách, tak v zahraničí. Ve zbytku svého času působí jako parodontologický konzultant v soukromých praxích nejen v Praze, ale v celé České republice.

  MDDr. Jakub Šubín

  Lékaři

  Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a od roku 2010 je členem stomatologického týmu v Dental Office. Je držitelem Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti ve stomatochirurgii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Věnuje se především chirurgii, implantologii a protetické stomatologii.

  Jeho koníčkem je jeho práce.

  MDDr. Tereza Buchtová

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Tereza se věnuje převážně záchovné stomatologii, jak u dětských, tak i dospělých pacientů. Klade velký důraz na preventivní stomatologii, jejíž nedílnou součástí je dentální hygiena. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti ve specializovaných oborech jako je stomatochirurgie, implantologie či mikroskopická endodoncie.

  Ve volném čase ráda vyráží do přírody či za sportem.

  MDDr. Lenka Kaslová

  Lékaři

  Lenka je absolventkou oboru Zubního lékařství na 1.LF UK v Praze. Je již dlouholetým členem Dental Office týmu, už při studiích docházela na kliniku v rámci školní praxe. Poslední roky zde působí jako stomatoložka a poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii u dětí a dospělých. Lenka se pravidelně zúčastňuje odborných přednášek a kurzů. Velice si užívá mezioborové spolupráce se svými kolegy, díky níž má možnost se neustále profesně zdokonalovat.

  MUDr. Klára Šafránková

  Lékaři

  Studium stomatologie na 1. lékařské fakultě UK v Praze ukončila v roce 2008. Poté absolvovala specializační přípravu v oboru ortodoncie zakončenou atestační zkouškou. Od ledna 2013 se připojila k týmu Dental Office, kde se naplno věnuje ortodoncii. Klára pracuje ráda s klasickými i neviditelnými rovnátky a s nadšením sleduje další nové trendy v oboru ortodoncie.

  Ve svém volném čase se věnuje hře na ukulele a je rovněž vášnivou milovnicí jachtingu.

  MDDr. Kateryna Mourati

  Lékaři

  Doktorka Mourati je Řekyně narozená na Rodosu. Už v dětství se rozhodla že se jednou stane ortodontistkou. Vystudovala zubní lékařství na LF UK v Hradci Králové a následně nastoupila na postgraduální studium ortodoncie na 1. LF UK v Praze.

  Ve svém volném čase ráda cestuje a tráví čas se svými přáteli.

  MDDr. Erika McGregor

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Už jako studentka chodila asistovat na naši kliniku Dental Office H33. Od roku 2013 zde působí jako zubní lékařka. Během let se vyprofilovala a úzce se specializuje na estetické dostavby předních zubů, estetické protetické ošetření a mikroskopickou endodoncii.

  Její práce ji velmi naplňuje a každý spokojený pacient ji motivuje do dalších i komplikovaných a složitých ošetření.

  MDDr. Kamila Cmíralová

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na Lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové. Členem týmu Dental Office H33 je od roku 2019.

  Je držitelkou Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti v parodontologii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Pravidelně se účastní kurzů v parodontologii, konzervačním lékařství, protetice, implantologii a estetické medicíně.

  Je členkou České parodontologické společnosti.

  MDDr. Veronika Halfarová

  Lékaři

  MDDr. Lucie Walterová

  Lékaři

  MDDR. Elena Nožičková

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Elena se věnuje převážně záchovné stomatologii u dětských i dospělých pacientů. Absolvovala půlroční praktickou stáž ve Švédsku na Karolinska Institutet Institutionen för odontologi a v Polsku na Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti. Pravidelně se účastní kongresů a odborných školení. Je začleněna do vzdělávacího programu České stomatologické komory.

  Ve volném čase se zajímá o architekturu, politiku, divadlo a film. Ráda hraje golf a tenis.

  MUDr. Vojtěch Slezáček

  Lékaři

  Narodil se v Jindřichově Hradci, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a již od roku 1999 se úzce specializuje především na obor parodontologie, implantologie a protetika. Pravidělně navštěvuje vzdělávací akce a semináře jak v Čechách, tak v zahraničí. Ve zbytku svého času působí jako parodontologický konzultant v soukromých praxích nejen v Praze, ale v celé České republice.

  MDDr. Jakub Šubín

  Lékaři

  Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a od roku 2010 je členem stomatologického týmu v Dental Office. Je držitelem Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti ve stomatochirurgii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Věnuje se především chirurgii, implantologii a protetické stomatologii.

  Jeho koníčkem je jeho práce.

  MDDr. Tereza Buchtová

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Tereza se věnuje převážně záchovné stomatologii, jak u dětských, tak i dospělých pacientů. Klade velký důraz na preventivní stomatologii, jejíž nedílnou součástí je dentální hygiena. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti ve specializovaných oborech jako je stomatochirurgie, implantologie či mikroskopická endodoncie.

  Ve volném čase ráda vyráží do přírody či za sportem.

  MDDr. Lenka Kaslová

  Lékaři

  Lenka je absolventkou oboru Zubního lékařství na 1.LF UK v Praze. Je již dlouholetým členem Dental Office týmu, už při studiích docházela na kliniku v rámci školní praxe. Poslední roky zde působí jako stomatoložka a poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii u dětí a dospělých. Lenka se pravidelně zúčastňuje odborných přednášek a kurzů. Velice si užívá mezioborové spolupráce se svými kolegy, díky níž má možnost se neustále profesně zdokonalovat.

  MUDr. Klára Šafránková

  Lékaři

  Studium stomatologie na 1. lékařské fakultě UK v Praze ukončila v roce 2008. Poté absolvovala specializační přípravu v oboru ortodoncie zakončenou atestační zkouškou. Od ledna 2013 se připojila k týmu Dental Office, kde se naplno věnuje ortodoncii. Klára pracuje ráda s klasickými i neviditelnými rovnátky a s nadšením sleduje další nové trendy v oboru ortodoncie.

  Ve svém volném čase se věnuje hře na ukulele a je rovněž vášnivou milovnicí jachtingu.

  MDDr. Kateryna Mourati

  Lékaři

  Doktorka Mourati je Řekyně narozená na Rodosu. Už v dětství se rozhodla že se jednou stane ortodontistkou. Vystudovala zubní lékařství na LF UK v Hradci Králové a následně nastoupila na postgraduální studium ortodoncie na 1. LF UK v Praze.

  Ve svém volném čase ráda cestuje a tráví čas se svými přáteli.

  MDDr. Erika McGregor

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Už jako studentka chodila asistovat na naši kliniku Dental Office H33. Od roku 2013 zde působí jako zubní lékařka. Během let se vyprofilovala a úzce se specializuje na estetické dostavby předních zubů, estetické protetické ošetření a mikroskopickou endodoncii.

  Její práce ji velmi naplňuje a každý spokojený pacient ji motivuje do dalších i komplikovaných a složitých ošetření.

  MDDr. Kamila Cmíralová

  Lékaři

  Zubní lékařství vystudovala na Lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové. Členem týmu Dental Office H33 je od roku 2019.

  Je držitelkou Osvědčení odbornosti v praktickém zubním lékařství, Osvědčení odbornosti v parodontologii v rámci programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. Pravidelně se účastní kurzů v parodontologii, konzervačním lékařství, protetice, implantologii a estetické medicíně.

  Je členkou České parodontologické společnosti.

  MDDr. Veronika Halfarová

  Lékaři

  MDDr. Lucie Walterová

  Lékaři

  MDDR. Elena Nožičková

  Lékaři

  Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Elena se věnuje převážně záchovné stomatologii u dětských i dospělých pacientů. Absolvovala půlroční praktickou stáž ve Švédsku na Karolinska Institutet Institutionen för odontologi a v Polsku na Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti. Pravidelně se účastní kongresů a odborných školení. Je začleněna do vzdělávacího programu České stomatologické komory.

  Ve volném čase se zajímá o architekturu, politiku, divadlo a film. Ráda hraje golf a tenis.

  Předchozí Další

  MUDr. Vojtěch Slezáček

  MDDr. Jakub Šubín

  MDDr. Tereza Buchtová

  MDDr. Lenka Kaslová

  MUDr. Klára Šafránková

  MDDr. Kateryna Mourati

  MDDr. Erika McGregor

  MDDr. Kamila Cmíralová

  MDDr. Veronika Halfarová

  MDDr. Lucie Walterová

  MDDR. Elena Nožičková

  Bc. Sára Cibulková

  Back office

  Lucie Nosálová

  Back office

  Elina Lersh

  Back office

  Elina vystudovala Střední a Vyšší odbornou školu návrhářskou, během studia měla možnost získání praxe, jak u českých návrhářů, tak i u zahraničních a zúčastnit se jejich módních přehlídek. Více než 6 let se věnovala nejen tvorbě oblečení, ale i modelingu, stylingu a organizaci Fashion week. V této chvíli se ve volném čase zabývá rozšířením svých jazykových znalosti a sportováním.

  Klára Sklenářová

  Back office

  Klára vystudovala střední hotelovou školu, během které měla možnost získat praxi na různých pracovních pozicích v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních. Po ukončení střední školy působila na několika recepcích. Klára je přátelská, ráda se učí novým věcem a práce s lidmi ji velmi baví. Mezi její záliby patří sport a ráda tráví čas s přáteli a rodinou.

  Šárka Janšová

  Back office

  Po ukončení střední ekonomické školy odjela na téměř dva roky do Anglie, kde kromě dobré znalosti jazyka, získala i mnoho praktických zkušeností. Vystudovala obor mezinárodní obchod. Je velice komunikativní a práce s lidmi ji moc baví.

  Zuzana Procházková

  Back office

  Zuzka vystudovala hotelovou školu v pražských Vršovicích, nakonec ji osud zavál do zdravotnictví, ve kterém se pohybuje již přes 5 let. Zuzka působila mimo stomatologie na recepcích gynekologie a urologie.
  Zuzka je přátelský a empatický člověk, který se rád učí novým věcem. Ve svém volném čase je ráda s rodinou a přáteli, rovněž ráda cestuje.

  Bc. Sára Cibulková

  Back office

  Lucie Nosálová

  Back office

  Elina Lersh

  Back office

  Elina vystudovala Střední a Vyšší odbornou školu návrhářskou, během studia měla možnost získání praxe, jak u českých návrhářů, tak i u zahraničních a zúčastnit se jejich módních přehlídek. Více než 6 let se věnovala nejen tvorbě oblečení, ale i modelingu, stylingu a organizaci Fashion week. V této chvíli se ve volném čase zabývá rozšířením svých jazykových znalosti a sportováním.

  Klára Sklenářová

  Back office

  Klára vystudovala střední hotelovou školu, během které měla možnost získat praxi na různých pracovních pozicích v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních. Po ukončení střední školy působila na několika recepcích. Klára je přátelská, ráda se učí novým věcem a práce s lidmi ji velmi baví. Mezi její záliby patří sport a ráda tráví čas s přáteli a rodinou.

  Šárka Janšová

  Back office

  Po ukončení střední ekonomické školy odjela na téměř dva roky do Anglie, kde kromě dobré znalosti jazyka, získala i mnoho praktických zkušeností. Vystudovala obor mezinárodní obchod. Je velice komunikativní a práce s lidmi ji moc baví.

  Zuzana Procházková

  Back office

  Zuzka vystudovala hotelovou školu v pražských Vršovicích, nakonec ji osud zavál do zdravotnictví, ve kterém se pohybuje již přes 5 let. Zuzka působila mimo stomatologie na recepcích gynekologie a urologie.
  Zuzka je přátelský a empatický člověk, který se rád učí novým věcem. Ve svém volném čase je ráda s rodinou a přáteli, rovněž ráda cestuje.

  Předchozí Další

  Bc. Sára Cibulková

  Lucie Nosálová

  Elina Lersh

  Klára Sklenářová

  Šárka Janšová

  Zuzana Procházková

  Nikola Kabelková

  Asistence

  Iva Vrbová

  Asistence

  Iva vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě jako všeobecná zdravotní sestra a nadále se věnovala studiu pediatrie na Ostravské univerzitě.

  Ve volném čase se věnuje rodině, turistice a cestování.

  Petr Koudelák

  Asistence

  Petr Koudelák Vystudoval střední ekonomickou školu a poté se 8 let věnoval projektovému managementu. Aktuálně má více jak dvouletou zkušenost v zubní ordinaci s dokončeným vzděláním zubního instrumentáře. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a své tříleté fence Chodského psa.

  Nikola Jindrová

  Asistence

  Nikola pochází z krásných jižních Čech, kde vystudovala Zdravotně sociální fakultu. Vždy chtěla pomáhat lidem a práce v ordinaci pro ni byla jasná volba. Když zrovna není v ordinaci, ráda peče a svůj volný čas tráví sportem.

  Toto všechno nejraději sdílí se svým pejskem, který je zároveň jejím nejlepším kamarádem.

   

  Katka Sechovská

  Asistence

  Katka má s prací v zubní ordinaci již mnohaleté zkušenosti a v oboru se velmi vyzná. Vždy se snaží udělat maximum pro to, aby se pacient při ošetření v naší ordinaci cítil co nejlépe.

  Anička Němcová

  Asistence

  Yana Sidorka

  Asistence

  Alex Shelemba

  Asistence

  Magdalena Karleszová

  Asistence

  Viki Daňková

  Asistence

  Viki vystudovala Gymnázium a SOŠ v Klášterci nad Ohří, u nás pracuje jako asistentka lékaře, kde nejvíce svého času stráví na stomatochirugickém oddělení.
  Ve volném čase ráda chodí na procházky, čte si, cvičí jógu a cestuje. Má dva psy a jednoho kocoura.

  Katka Babileva

  Asistence

  Katka vystudovala střední zdravotnickou školu a svou kariéru zahájila jako sestřička na dětském oddělení v Karlových Varech. Po tom co jí život zavál do Prahy, nastoupila jako sestřička u nás, kdy tráví většinu času v týmu doktora Slezáčka. Z celé stomatologie našla Katka největší zalíbení ve stomatochirurgii. Ve svém volném čase ráda tančí, jezdí na retro bruslích a věnuje se různému cvičení.

  Kateřina Koháková

  Asistence

  Kateřina vystudovala VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží v Praze - obor asistent zubního technika. Odjakživa je velice veselá a komunikativní, a tak se není čemu divit, že se později rozhodla pro dráhu sestřičky, aby byla v přímém kontaktu s pacienty. Byla to výborná volba a svou práci nyní miluje 😊.

  Ve svém volném čase se nejraději věnuje svému čerstvě narozenému synovci, hraní na saxofon a ukulele a relaxování s přáteli u sklenky dobrého vína, protože sranda musí být 😉.

   

  Julie Faltinová

  Asistence

  Julie vystudovala střední hotelovou školu, kde si vyzkoušela práci na různých pracovních pozicích. Protože je velmi zručná a pečlivá, rozhodla se absolvovat kurz zubní instrumentářky, který úspěšně dokončila. Julie je velmi milá, přátelská, komunikativní a ráda se učí novým věcem. Svou pečlivost a zručnost využije i při zkrášlování svých klientek, kterým se věnuje ve svém volném čase.

  Mezi její záliby patří např. cvičení a zajímá se o zdravý životní styl. Nejraději tráví čas se svou rodinou a přáteli.

  Eliška Součková

  Asistence

  Eliška studovala na SZŠ a VOŠ v Příbrami. Než se připojila k dreamteamu dental office, pracovala jako sestřička na dětské kardio JIP.

  Eliška je obrovskou milovnicí psů a vlastně všech ostatních zvířátek. Mezi její koníčky patří brusle, jízda na koni, sport a malování obrázků.

  Nikola Kabelková

  Asistence

  Iva Vrbová

  Asistence

  Iva vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě jako všeobecná zdravotní sestra a nadále se věnovala studiu pediatrie na Ostravské univerzitě.

  Ve volném čase se věnuje rodině, turistice a cestování.

  Petr Koudelák

  Asistence

  Petr Koudelák Vystudoval střední ekonomickou školu a poté se 8 let věnoval projektovému managementu. Aktuálně má více jak dvouletou zkušenost v zubní ordinaci s dokončeným vzděláním zubního instrumentáře. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a své tříleté fence Chodského psa.

  Nikola Jindrová

  Asistence

  Nikola pochází z krásných jižních Čech, kde vystudovala Zdravotně sociální fakultu. Vždy chtěla pomáhat lidem a práce v ordinaci pro ni byla jasná volba. Když zrovna není v ordinaci, ráda peče a svůj volný čas tráví sportem.

  Toto všechno nejraději sdílí se svým pejskem, který je zároveň jejím nejlepším kamarádem.

   

  Katka Sechovská

  Asistence

  Katka má s prací v zubní ordinaci již mnohaleté zkušenosti a v oboru se velmi vyzná. Vždy se snaží udělat maximum pro to, aby se pacient při ošetření v naší ordinaci cítil co nejlépe.

  Anička Němcová

  Asistence

  Yana Sidorka

  Asistence

  Alex Shelemba

  Asistence

  Magdalena Karleszová

  Asistence

  Viki Daňková

  Asistence

  Viki vystudovala Gymnázium a SOŠ v Klášterci nad Ohří, u nás pracuje jako asistentka lékaře, kde nejvíce svého času stráví na stomatochirugickém oddělení.
  Ve volném čase ráda chodí na procházky, čte si, cvičí jógu a cestuje. Má dva psy a jednoho kocoura.

  Katka Babileva

  Asistence

  Katka vystudovala střední zdravotnickou školu a svou kariéru zahájila jako sestřička na dětském oddělení v Karlových Varech. Po tom co jí život zavál do Prahy, nastoupila jako sestřička u nás, kdy tráví většinu času v týmu doktora Slezáčka. Z celé stomatologie našla Katka největší zalíbení ve stomatochirurgii. Ve svém volném čase ráda tančí, jezdí na retro bruslích a věnuje se různému cvičení.

  Kateřina Koháková

  Asistence

  Kateřina vystudovala VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží v Praze - obor asistent zubního technika. Odjakživa je velice veselá a komunikativní, a tak se není čemu divit, že se později rozhodla pro dráhu sestřičky, aby byla v přímém kontaktu s pacienty. Byla to výborná volba a svou práci nyní miluje 😊.

  Ve svém volném čase se nejraději věnuje svému čerstvě narozenému synovci, hraní na saxofon a ukulele a relaxování s přáteli u sklenky dobrého vína, protože sranda musí být 😉.

   

  Julie Faltinová

  Asistence

  Julie vystudovala střední hotelovou školu, kde si vyzkoušela práci na různých pracovních pozicích. Protože je velmi zručná a pečlivá, rozhodla se absolvovat kurz zubní instrumentářky, který úspěšně dokončila. Julie je velmi milá, přátelská, komunikativní a ráda se učí novým věcem. Svou pečlivost a zručnost využije i při zkrášlování svých klientek, kterým se věnuje ve svém volném čase.

  Mezi její záliby patří např. cvičení a zajímá se o zdravý životní styl. Nejraději tráví čas se svou rodinou a přáteli.

  Eliška Součková

  Asistence

  Eliška studovala na SZŠ a VOŠ v Příbrami. Než se připojila k dreamteamu dental office, pracovala jako sestřička na dětské kardio JIP.

  Eliška je obrovskou milovnicí psů a vlastně všech ostatních zvířátek. Mezi její koníčky patří brusle, jízda na koni, sport a malování obrázků.

  Předchozí Další

  Nikola Kabelková

  Iva Vrbová

  Petr Koudelák

  Nikola Jindrová

  Katka Sechovská

  Anička Němcová

  Yana Sidorka

  Alex Shelemba

  Magdalena Karleszová

  Viki Daňková

  Katka Babileva

  Kateřina Koháková

  Julie Faltinová

  Eliška Součková

  O nás

  Dental office H33 je stomatologické centrum se zaměřením na záchovné, preventivní i estetické zubní lékařství, které se nachází v blízkosti nákupního centra Arkády Pankrác s dobrým parkováním a snadným dojezdem do centra města. Tým Dental Office H33 poskytuje svým pacientům zubní péči splňující mezinárodní standardy v uvolněné atmosféře rodinného prostředí.

  Zubní klinika Dental Office h33 byla založena v roce 2010. Původní tým tvořil lékař a spoluzakladatel Mudr. Vojtěch Slezáček s dentální hygienistkou a spoluzakladatelkou Lucií Hronkovou.

  Jak šel čas, klinika si získávala důvěru dalších zákazníků, a proto byl později přizván na palubu další pracovitý a poctivý odborník, MDDr. Jakub Šubín. I ten se později stal obchodním partnerem, a dnes tak může klinika nabídnout špičkové pracoviště a vysoce erudovaný, profesně realizovaný tým.


  Za tým Dental Office H33
  MUDr. Vojtěch Slezáček

  Za tým Dental Office H33
  MDDr. Jakub Šubín

  Videa

  Příchod na naši kliniku

  Příchod na kliniku z pohledu pacienta.

  Dětský pacient

  Jak vypadá návštěva s dítětem?

  Představení Dental Office

  Poznejte atmosféru naší kliniky.

  Náš magazín

  19. 5. 2024

  Rozhovor: Botulotoxin ve stomatologii

  V dnešním rozhovoru se zaměříme na téma, které možná mnoho z vás překvapí – využití botulotoxinu ve stomatologii. Naše zkušená lékařka MDDr. Kamila Cmíralová,, která se specializuje na aplikaci botulotoxinu, nám přiblíží, jaké možnosti a přínosy tato metoda nabízí v oblasti zubní medicíny.

  20. 3. 2024

  Dentální hygiena pro psy a zdravé veganské pamlsky

  Tipy od Dental Office H33 v Praze

  23. 2. 2024

  Rozhovor s hlavní hygienistkou Dental Office H33

  Vyzpovídali jsme hlavní hygienistku Dental Office H33 s otázkami, které Vás nejvíce zajímají.

  Dental Office H33
  Hvězdova 33
  Praha 4 - Pankrác

  Kontaktujte nás

   cs_CZCzech